You must be at least 21 years old to use our website

By using our website, you agree to view cannabis content, pricing, and promotional discounts and incentives
Pickup at Select store Open order type
  • Blue Razz Drift Snowballs Bulk by Juicy Lucie

Blue Razz Drift Snowballs Bulk

Indica
$10.00/1 g

Buy more and save

From 1 g — add more and pay less per gram.

WEIGHTPRICE
1 g
$10.00($10.00/g)
3.5 g(⅛ oz)
$25.00 $35.00($7.14/g)
7 g(¼ oz)
$45.00 $70.00($6.43/g)
14 g(½ oz)
$85.00 $140.00($6.07/g)
Choose a store...

Available at:

    Product description

    DRIFT INTO THE BLUE! Cruise through a wave of berry bliss with Juicy Lucie’s Blue Razz Drift! Each puff bursts with sweet blue raspberry flavor and fruity candy vibes, melting you into a happy, relaxed state while keeping your mind smooth and focused. Perfect for late-night laughs, chill hangs, and floating wherever the good vibes take you.
    ---
    Feelings: Focused, Relaxed, Happy
    Aroma/Flavor: Sweet, Fruity, Berry
    ---
    Species: Indica
    Top Terpenes: d-Limonene, beta-Myrcene, beta-Caryophyllene

    Details

    Strain Typeindica
    StrainINDICA

    Similar items

    Stay in the loop

    Sign up to receive the latest news and exclusive offers.

    By signing up you're agreeing to receive emails and text messages from LIV Cannabis Company.