You must be at least 21 years old to use our website

By using our website, you agree to view cannabis content, pricing, and promotional discounts and incentives
Pickup at Select store Open order type
  • Zootiez | Purple Tangerine THCa Infused Snowballs Bulk by Zootiez

Zootiez | Purple Tangerine THCa Infused Snowballs Bulk

Hybrid
THC71.52%
CBD0.1%
CBG0.68%
CBN0.22%
$10.00/1 g

Buy more and save

From 1 g — add more and pay less per gram.

WEIGHTPRICE
1 g
$10.00($10.00/g)
3.5 g(⅛ oz)
$25.00 $35.00($7.14/g)
7 g(¼ oz)
$45.00 $70.00($6.43/g)
14 g(½ oz)
$85.00 $140.00($6.07/g)
Choose a store...

Available at:

  • LIV Westland

    37655 Ford Road, Westland, MI 48185

Product description

FROSTED FUN, ELEVATED HIGHS: Made from the most premium flower, discover unrivaled potency and purity with our snow covered buds, infused with an abundance of Oil and THCA powder. Elevate your cannabis experience with our premium hand selected flower, setting a new standard for quality and potency in the industry.

Details

Strain Typehybrid
StrainHYBRID
Total THC71.52% (715.15 mg)
THCa78.98%
Total CBD0.1% (0.96 mg)
CBDa0.11%
Total CBG0.68% (6.81 mg)
CBGa0.72%
Total CBN0.22% (2.2 mg)
Expires8/14/2027

Similar items

Stay in the loop

Sign up to receive the latest news and exclusive offers.

By signing up you're agreeing to receive emails and text messages from LIV Cannabis Company.