Your bag is empty
You must be at least 21 years old to use our website
We’ll automatically apply offers you qualify for to your order when you checkout
From 1 g — add more and pay less per gram.
| WEIGHT | PRICE | |
|---|---|---|
1 g | $12.00 | ($12.00/g) |
3.5 g(⅛ oz) | $35.00 | ($10.00/g) |
7 g(¼ oz) | $65.00 | ($9.29/g) |
14 g(½ oz) | $115.00 | ($8.21/g) |
28 g(1 oz) | $200.00 | ($7.14/g) |
56 g(2 oz) | $400.00 | ($7.14/g) |
Available at:
45671 Woodward Avenue, Pontiac, MI 48341
| Strain Type | hybrid |
|---|---|
| Strain | HYBRID |
| Total THC | 25.48% (254.79 mg) |
| THCa | 28.3% |
| Total CBD | 0.06% (0.61 mg) |
| CBDa | 0.07% |
| Total CBC | 0.18% (1.84 mg) |
| CBCa | 0.21% |
| Total CBG | 0.38% (3.84 mg) |
| CBGa | 0.37% |
| Total CBN | 0.02% (0.2 mg) |
| Total THCV | 0.26% (2.63 mg) |
| THCVa | 0.3% |
| Expires | 10/2/2027 |