Your bag is empty
You must be at least 21 years old to use our website
We’ll automatically apply offers you qualify for to your order when you checkout
From 1 g — add more and pay less per gram.
| WEIGHT | PRICE | |
|---|---|---|
1 g | $5.10 | ($5.10/g) |
3.5 g(⅛ oz) | $12.75 | ($3.64/g) |
7 g(¼ oz) | $23.80 | ($3.40/g) |
14 g(½ oz) | $44.20 | ($3.16/g) |
28 g(1 oz) | $79.90 | ($2.85/g) |
56 g(2 oz) | $159.80 | ($2.85/g) |
70 g(2½ oz) | $204.00 | ($2.91/g) |
Available at:
Common Citizen Flower is grown in our state-of-the-art hybrid greenhouse under the Michigan sun.
Categorized into four Common States, consumers can find the perfect flower for any moment and every experience.