Your bag is empty
You must be at least 21 years old to use our website
We’ll automatically apply offers you qualify for to your order when you checkout
From 1 g — add more and pay less per gram.
| WEIGHT | PRICE | |
|---|---|---|
1 g | $6.00 | ($6.00/g) |
3.5 g(⅛ oz) | $15.00 | ($4.29/g) |
7 g(¼ oz) | $28.00 | ($4.00/g) |
14 g(½ oz) | $52.00 | ($3.71/g) |
28 g(1 oz) | $94.00 | ($3.36/g) |
56 g(2 oz) | $188.00 | ($3.36/g) |
70 g(2½ oz) | $240.00 | ($3.43/g) |
Available at:
453 S Broadway St, Lake Orion, MI 48362
3769 28th Street Southeast, Grand Rapids, MI 49512
Orange Candy, also known as “Narachup,” is a slightly sativa dominant hybrid strain (65% sativa/35% indica) created through crossing the delicious Tropimango X Naran J strains. As you pull apart each sticky little nugget, aromas of sour, citrusy oranges and spicy tropical mango are released, intensifying with a punch of earthy diesel as the nugs are burned away. The flavor is just as delicious, with a sweet citrusy diesel overtone accented by fresh tropical mangoes.
| Strain Type | sativa |
|---|---|
| Strain | SATIVA |