Your bag is empty
You must be at least 21 years old to use our website
We’ll automatically apply offers you qualify for to your order when you checkout
From 1 g — add more and pay less per gram.
| WEIGHT | PRICE | |
|---|---|---|
1 g | $5.95 | ($5.95/g) |
3.5 g(⅛ oz) | $17.00 | ($4.86/g) |
7 g(¼ oz) | $31.45 | ($4.49/g) |
14 g(½ oz) | $59.50 | ($4.25/g) |
28 g(1 oz) | $101.15 | ($3.61/g) |
56 g(2 oz) | $202.30 | ($3.61/g) |
Available at:
6285 South Martin Luther King Jr Boulevard, Lansing, MI 48911
Lineage: Orange Zkittlez x GMO
Terpee Slurpee, a creation of surfer seeds, aligns with our uplifting LIFTED category, exuding a hazy and invigorating quality. The result of a cross between Orange Zkittlez x GMO. This phenotype is a standout, boasting pronounced orange-citrus notes and a potent GMO funk. This robust strain proves ideal for daytime activities, offering a bold and satisfying experience. Through meticulous selection, the top two phenotypes out of 36 were chosen, ensuring a well-rounded and market-desired addition to our FEELS program
| Strain Type | hybrid |
|---|---|
| Strain | HYBRID |